Hazai jégen is győztek a Harcosok!

Február 4.-én pénteken a jászberényi amatőr „B” jégkorong csapatunk a budapesti Gepárdok együttesét látta vendégül.

A bajnokság első fordulójában már találkozott a két csapat egymással Budapesten, akkor 5-2 - es győzelemnek örülhettünk a jéghoki meccs végén.
Az első mérkőzéshez hasonlóan most is mi kezdtük jobban a mérkőzést, olyannyira hogy 10 perc elteltével – Szerdahelyi Gábor edzői utasítását maradéktalanul betartva - 4 gólos előnyre tettünk szert.

A "Harcosok"A "Harcosok"A második játékrészben megőriztük a magabiztos előnyt, igaz kaptunk két gólt, de mi is ugyancsak kétszer rezgettük meg a vendégek hálóját.

A harmadik harmadban a nevünkhöz méltóan tovább harcoltunk. Az ellenfél kitámadott, időt kért és mindent egy lapra feltéve támadott, de kitűnő védekezésünknek köszönhetően, - hasonlóan az elsőhöz, - ebben a harmadban sem kaptunk gólt, viszont kétszer is átjuttattuk a korongot az ellenfél gólvonalán.

Warriors Jászberény – Gepárd Senior 8-2

Ezzel a győzelemmel a „Warriors” azaz Harcosok néven induló berényi gárda, az előkelő 2. helyet foglalja el a Teljesen Amatőr Jégkorong Bajnokság (TAJB) tabelláján.
Köszönjük a szurkolóknak a biztatást és szeretettel várjuk őket a következő mérkőzésünkre, ami 2011. február 12.-én szombaton este 20 órától lesz a jászberényi jégpályán.

Az említett időpontban a Biai Jegespengék csapatát fogadjuk, akikkel eddig fej-fej mellett szinte azonos eredményeket produkáltunk, így nagy küzdelem, kiegyenlített mérkőzés várható. Ennek tudatában mindenképpen várjuk a „7. játékost” a KÖZÖNSÉGET!

Eddigi eredményeket és minden fontos információt a bajnokság weboldalán, a www.amatorhoki.hu oldalon érhetnek el.