Döntetlen Túrkevén is

Szinte lekopírozták a berényi focisták a múlt heti meccset, azaz ismét döntetlent játszottak és ismét a legvégén egyenlített az ellenfél.

Túrkevén léptek pályára focista „fiaink” ma (szombat) délután és értékes döntetlent harcoltak ki. Értékes, mert ne feledjük, hogy tavaly az utcahosszal bajnokságot nyerő Jászapáti is csak egy góllal nyert náluk, Apátin pedig döntetlen (1-1) eredmény született.

Nos, mindezek ismeretében azért győzni mentek Eszes Kornélék és hangot is adtak ebbéli szándékuknak, hiszen Torba Milán révén már a 2. percben megzörrent a hazai háló. Így is telt az első játékrész, majd a 2. félidőben úgy 20 perc elteltével egyenlítettek a vendéglátók. Ám négy perc elteltével Tóth Márk mattolta a hazai portást és máris 2-1 ide. Sajnos erre ismét válaszoltak a túrkevei legények, 2-2. De a berényi fiúk sem maradtak adósak. Gacs Gergő neve mellé került a 3. jászberényi gól, 2-3. A focimeccs hivatalosan ugyan 90 percig tart, ám a gyakorlatban szinte mindig túlóra következik. Túrkevén sem volt ez másként és a 93. percben Juhász Tibinek is a hálóból kellett kikotorni a labdát.

Túrkeve – NKSE Jászberény 3-3

A döntetlent a következő játékosok harcolták ki: Juhász Tibor - Torba Milán, Nagy Gábor, Szanyi Krisztián, Litkei Barna - Lukácsi Lóránt, Németh Norbert, (Tóth Márk majd Varga Viktor), László Krisztián, Czakó Norbert, Hájos Norbert, Szerencsi József, (Gacs Gergő)

Eszes Kornél: ezúttal is elégedett vagyok a fiúkkal, mert ismét jól játszottak, ezt mutatja az is, hogy mindig mi vezettünk. Ugyanúgy, mint idehaza ismét sok helyzetünk akadt, amit sajnos nem tudtunk gólra váltani, szerencsénk sem volt. Az ellenfélnek viszont igen, hiszen a lefújás előtt kapott szabadrúgásukat követően – amikor a kapunk előtt nagy „kavarodás” kerekedett – sikerült a hálónkba kotorni a labdát.

Folytatás a következő szombaton a listavezető hibátlan Tiszafüred otthonában.