November 25 – 1953-ban ezen a napon a magyar futballválogatott a Wembley stadionban 6:3 arányban legyőzte a 90 éve veretlen Angliát.

Az évszázad mérkőzésén 105 000 néző volt kíváncsi az Olimpiai-bajnok és Európa-kupa győztes magyar csapatra. Nem kellett csalódniuk, parádés játékot mutatott be a magyar válogatott. Már az első percben gólt lőtt Hidegkuti, Sewell szépitett a 14. percben, Hidegkuti újra betalált a 22. percben. Puskás legendás gólja három perc múlva esett, Merrick kapust is kicselezve lőtt a hálóba. A szünetre már 4–2-es magyar vezetéssel vonult le a két csapat. A második félidő ötödik percében Bozsik és alig három perc múlva újra Hidegkuti növelte a magyar gólok számát, Ramsey 11-esből szépített. Első vereségét szenvedte el otthon az angol-válogatott.