Ismét 16 pont a Hungaroringen

Április utolsó hétvégéjén rendezték meg a gyorsasági motorverseny 2. fordulóját a Hungaroringen, ahol Jászberényt ezúttal is, Ali Gábor képviselte.

Biztató jel volt, hogy Gábor a Superstock 600-as kategóriában már az időmérőn javított az egyéni köridején, így a 5. helyről indulhatott a vasárnapi 10 körös versenyen. Ám ennek ellenére a rajt rosszul sikerült számára, hiszen csak 9. –ként tudott fordulni a célegyenes végén. Ezt követően fokozatosan próbált felzárkózni és végül 6. helyen végzett az országos bajnokságon. A Dunlop Trophy-n pedig, 3. helyezést ért el.

Ali Gábor ezzel a szezon második versenyén, ismét 16 pontot szerzett. A kitűzött cél – ami 1.56-os köridő lett volna – nem jött össze számára, de a 1.57 már igen. Gratulálunk neki, nagyon szép teljesítmény volt!

Sajnos lehet, hogy ez volt a bajnokság utolsó futama, ui. a rendező visszamondta a versenyeket, a sok tüntetésre, és a drága pályahasználatra hivatkozva. Így a folytatás kérdéses, e motoros társaság számára.