Győzelem a jégpályán is

Azok a szurkolók sem jártak rosszabbul, akik ma este (szombat) a műjégpályára látogattak ki, hiszen tanúi lehettek a Jászberényi Harcosok első hazai győzelmének.

Szombaton este, hazai pályán lépett jégre Jászberény B, azaz a WARRIORS jégkorong csapat, a budapesti Jégmadarak csapata ellen. A mérkőzést számos szurkoló is figyelemmel kísérte, annak ellenére, hogy a kosarasok is ebben az időben voltak pályán!

A Harcosok egy huszáros kezdés után már a harmad első felében megszerezték a vezetést, Fecske Béla jóvoltából, 1-0. A későbbiekben is több helyzete adódott a berényi alakulatnak, de gól nem született.

A második harmadot is mi kezdtük jobban, hiszen már az első percben a hálóba talált Oskola György, majd pár perc elteltével újból a Jégmadarak hálójában táncolt a korong, ez is Oskola Gyurinak köszönhetően. Ebben a játékrészben aztán a vendégek is elővették a gólütő botjaikat és kétszer is, mattolták a WARRIORS kapusát, 3-2.

A harmadik játékrész is dinamikusan kezdődött, több jó támadást vezettek a Harcosok aminek végén, Kozma László kotorta a játékszert a kapuba, amivel ki is alakult a végeredmény:

Jászberény Warriors - Budapesti Jégmadarak 4-2

A hazai meccseket így nyert mérkőzéssel kezdtük, melyet köszönünk a lelkes szurkolótáborunknak, illetve az edzőnknek Szerdahelyi Gábornak!
Nem feledkezhetünk meg természetesen támogatóink segítségéről sem, amit ezúton is nagyon köszönünk!!

A következő hazai mérkőzésünk jövő hét vasárnap este lesz itt Jászberényben az Újpest csapata ellen, melyre ismét sok szeretettel várjuk szurkolóinkat!