Győzelem Martfűn

Hetek óta jó formában játszik Jászberény labdarúgócsapata, ám a helyzetkihasználással gondjaik voltak a fiúknak. Eddig. A hétvégén ui. Marfűn már, négyszer is megzörgették a vendéglátók kapuját.

Lendületesen kezdtek Eszes Kornél „fiai” és Nagy Ferenc jóvoltából, már az 5. percben bevették a vendéglátók kapuját. Ezt ugyan egalizálta a hazai gárda, de Nagy Ferencnek egy perc elteltével, újra törzsszurkolóktörzsszurkolóksikerült mattolni a hazai portást, és máris 2-1 ide. Gacs Gergő ezúttal a kezdőcsapatban kapott helyet és ezt jó néven is vette, hiszen a 3. gól az Ő nevéhez fűződött. A második játékrészben is a berényi fiatalok domináltak és Tóth Márk révén három góllal el is húztak. Az utolsó percekben a martfűi alakulat egy kicsit kozmetikázta a különbséget és így alakult ki a biztos berényi győzelem:

Martfű – NKSE Jászberény 2-4

Szombaton a jelenlegi 2. helyezett, veretlen – a hírek szerint - az I. osztály egyik legjobb csapata, Törökszentmiklós lesz a Lukácsiék vendége. Remélhetőleg a fiúk martfűi formában játszanak majd és megtorpanásra késztetik a miklósi legénységet. A mérkőzés ezúttal már korábban, azaz 14 órakor kezdődik.

A fiatalabbak, azaz Jászberény utánpótlásában szereplő srácok sem akartak elmaradni a „nagycsapattól”. Ezt számszerűen is jelezték, hiszen négy meccsből hármat megnyertek, egy pedig döntetlenre végződött.