NB III-as csapat ellen gyakorolt a JSE

A berényi focisták ezúttal, az NB III. Mátra csoportjában szereplő Gyöngyös együttesét fogadták villanyfényes mérkőzésen a Sportpálya úti műfüves pályán.
Igaz, hogy szerdára ajánlottuk az újabb edzőmeccset, de az aznapi „zsúfoltság” miatt (Jászapáti - Jászfényszaru : 6-0, Szolnoki Spartacus - Jánoshida : 2-1) csütörtökre csúszott a meccs. Sebaj, lényeg hogy újra együtt gyakorolhatott Vígh Tibor legénysége. Úgy néz ki, hogy a csapat fazonját adó játékosok már megvannak, és már „csak” az úgynevezett lukas helyeket kell(ene) betölteni, ezért az újabb kiszemelt játékosok is lehetőséget kaptak.

***

Ezúttal a következőképpen festett a kezdőcsapat:
Papp – Móczó, Villányi, Hevesi-Tóth, Gulyás – Szerencsi, Lukácsi, Csépe, Hajdú Zsolt – Hamar, Bubori

Felépült tehát Hevesi-Tóth és a védelem tengelyében, Villányival próbálták megakadályozni a gyöngyösi csatárok gólszerzését, ami mintegy 60 percig sikerült is. Móczó Norbit szokatlan helyen, a jobb bekk posztján szerepeltette új főnöke. Roma Gábor kapus, a 2. játékrészben kapott lehetőséget, Hajdú Zsolt pedig kezdő volt a középpályán. Mindketten az MTK-hoz taroznak egyelőre, február 20-ig elválik, áthelyezik-e székhelyüket városunkba. Az első fél-időben nem esett gól, bár a vendégek többször veszélyeztettek, ám a hazai védelem jól szűrte a támadásokat.
A hideg, hűvös idő ellenére a hazai „törzsközönség” helyén maradt a térfélcsere után is, de megérte, mert azt láthatta, hogy megzörrent mindkét háló. Először a vendég csatárok találtak rést a hazai védelemben, ám örömük csak egy percig tartott, hiszen Vígh Tibor fiai egyenlítettek. Az ismét csatasorba álló Bubori Kornél mattolta a vendégkapust egy baloldali beadás után, és ezzel be is állította a végeredményt.

Jászberényi SE – Gyöngyös = 1-1

Nem akarjuk olvasóinkat (még egyszer) félretájékoztatni, ezért úgy fogalmazunk, hogy: információnk szerint, a legközelebbi edzőmeccset vasárnapra tűzték ki 11 órára, amikor is Jászfényszaru lesz az edzőpartner. A szombati ellenfelet pedig még keresik……