Ismét győztek a Harcosok

Második hazai mérkőzését is megnyerte a Teljesen Amatőr Jégkorong Bajnokságban (TAJB) induló Jászberényi Harcosok csapata vasárnap este. Ezúttal az Újpesti Ragadozók együttesét múlták felül 4-2 arányban.

A találkozó több mint félórás csúszással kezdődött, köszönhetően a vendégek késésének. Ez nem kedvezett a Berényi alakulatnak, mivel kissé álmosan kezdték a mérkőzést. Ezt ki is használták az újpestiek és már az 5. percben betaláltak Sárközy kapujába. Azonban nem kellett sokáig várni a válaszra, a hazaiak egy emberelőnyös helyzetet kihasználva, .Nagy Béla átadásából, Fodor János góljával. szépítettek.
A 13. percben ismét a vendégek jutottak előnyhöz, de a harmad vége előtt 30 másodperccel Guba Martin kipattanó lövését .Kozma László .vágta a Ragadozók kapujába.

A jégfelújítást követően a Harcosok kezdtek jobban. Folyamatosan támadták az ellenfél kapuját, aminek eredményeként .Szántay Máté. fantasztikus bomba góljával átvették a vezetést. A harmad középső részében a kiállításokat leszámítva számottevő esemény nem történt. Egy perccel a második játékrész vége előtt ismét .Fodor János volt sikeres, .így már két gólra nőtt a Harcosok előnye.

A 3. harmadban mindkét csapat folyamatosan támadott, de már nem született gól, így a hazai csapatot ünnepelhette a lelkes jászberényi közönség, akiknek ezúttal is köszönjük a kitartó buzdítást.

Végeredmény: .Jászberényi Harcosok – Újpesti Ragadozók 4:2 .(2:2; 2:0; 0:0)

Az együttes eddigi mérlege 3 győzelem, 1 vereség.

A csapat következő mérkőzését várhatóan február elején játssza, szintén hazai környezetben, ahová sok szeretettel várunk minden jégkorongkedvelő szurkolót.