Nincs folytatás a Magyar Kupában…

Nem termett babér a jászberényi labdarúgócsapatnak az NB II-es Cegléd ellen. Valószínű előre érezte ezt Pesti József edző, hiszen a vasárnapi (3-1 az FTC II. ellen) győztes csapatból csak Gulyás játszott végig, Vaszicsku és Bárkányi pedig egy félidőt. Így nem csoda, hogy a jobbára az ifikből álló gárda sima vereséget szenvedett.

Jász Sport FC – Ceglédi VSE 0-4

Úgy látszik a szakvezetés az NB III-as küzdelemsorozatra koncentrál, azért pihentette a csapat nagy részét. Szükség is lesz rá, hiszen szombaton a jó erőkből álló Putnok vendége lesz a berényi alakulat. A mérkőzés 17 órakor kezdődik majd.

Érdekesebb Kupa eredmények a „környékről”:

Jászladány – Mezőkövesd 2-3.

Jánoshida – Heves 4-3, a szünetben még az NB III-as vendégcsapat vezetett, ám Vígh Tibor legénysége megfordította az eredményt. Góllövő: Német 2, Pelles és Lajkovics.