Futottunk még…

A futás szerelmesei a nyári szünet után ismét Budapesten gyűltek össze az ősz első kiemelt futóversenyére a 26. Nike Budapest Nemzetközi Félmaratonra. Idén 12 ezer nevezés érkezett a szervező Budapest Sportirodához, amiből egyéni félmaratoni távra 7 ezren jelentkeztek és abból 1500 futó külföldi volt. A leghosszabb táv mellett még lehetett választani a félmaratont párban és a 3,5 km - es, Liget kört, ezt tette még 5 ezer résztvevő,akik a Város Ligetben található Petőfi Csarnoknál gyülekeztek, mert idén ott volt a rajt és cél is.

A népes mezőnyben a szokásokhoz híven idén is ott voltak a Jászberényi Sportegyesület Kondor ITF Taekwon-Do Szakosztály sportolói (Soós László, Sas Krisztián, Bálint Zoltán, Szabó Bálint, Horváth Kornél, Kormos Péter és Nyíri Sándor) Eperjesi Nándor edző vezetésével, akik idén teljes dobokban (edzőruhában) teljesítették a különböző távokat. Kis csapatunk idén is kiegészült régi és új (Ivicsics Zsóka, Németh Gabriella, Vajda Mária Magdolna,Bacsa János, Nagy István, Kovács László és Szeberényi László) futó ismerősökkel és barátokkal! A szeptemberi 30 fokos hőség ellenére sikeresen teljesítette mindenki a vállalt távját, de külön dicséret illeti a félmaratonistákat, akik legyőzték a „Legyőzhető Távolságot”!

Találkozunk október 2.-án a Spar Nemzetközi Futófesztiválon, Budapesten az 56-osok Terén!