Lukácsi a csúcstartó

A berényi focisták nem tudták megismételni múlt heti teljesítményüket, sajnos ezúttal gólt sem sikerült rúgniuk.

Az elmúlt héten jó játékkal és egy „ötössel” bizonyultak jobbnak „fiaink” a karcagi srácoknál, így azt gondoltuk, hogy Kisújszállásról is három ponttal érkeznek haza. Sokáig úgy tűnt, hogy a három helyett azért sikerül egy döntetlent kiharcolniuk, ám a hetvenedik percben megzörrent a Juhász Tibi mögötti háló, sőt 5 perc elteltével még egyszer. Így második alkalom, (először Törökszentmiklós ellen 0-0) hogy nem tudtak a berényi srácok az ellenfél kapujába találni, aminek ezúttal vereség lett a vége:

Kisújszállás – Jászberény 2-0

A mérkőzésnek azért volt egy pozitív hozadéka is, mégpedig az, hogy Lukácsi Lóri 440. alkalommal lépett pályára a JSE színeiben és csúcstartóvá lépett elő e tekintetben.

JSE: Juhász Tibor - Németh Norbert, Szanyi Krisztián, Lukácsi Lóránt, (Szerencsi József), Litkei Barna - Gacs Gergő, László Krisztián, Varga Viktor, (Hájos Norbert) Kalóz Ádám - Tóth Márk, Nagy Ferenc.

A kunsági fiaskót szombaton a 13 órakor kezdődő mérkőzés megnyerésével lehet helyrehozni. Ez ugyan igen nehéznek ígérkezik, hiszen a vendég együttes Tiszasas, 2. a táblázaton és eddig mindössze két alkalommal veszítettek meccset. Reméljük szombaton lesz a harmadik.

Fotó: Hoffer András