Győzelemmel búcsúztak a Harcosok!

A Teljesen Amatőr Jégkorong Bajnokság végső harmada következik. A jászberényi Harcosok harcos játékkal legyőzték vendégeiket, így szépen búcsúztak a hazai közönségtől, hiszen a többi meccs már idegen jégen zajlik.

Ismét jégkorongmérkőzésnek adott otthont Jászberény, hisz a Warriors (a 2. számú felnőtt gárdánk) a Biai Jegespengék csapatát fogadta.
A vendégcsapat hozzánk hasonlóan eddig még csak egy mérkőzésen kapott ki, így igazi presztízs csatát láthattak a kilátogató szurkolók.
Az első játékrészben a vendégek több támadást vezettek, amit a 4. perc végén gólra is váltottak. 0-1. A gól, ébresztőt fújt a harcosainknál, hisz a 13. percben egalizáltuk az eredményt és így 1-1 -es eredménnyel mehettünk a szünetre.

A 2. harmad is kiegyenlített csatát hozott, de a jászberényi alakulatunk kétszer is „beköszönt” a vendégkapuba, így magabiztos előnnyel várhattuk a záró felvonást. 3-1

A harmadik játékrészben harcosaink a kétgólos előny megtartására és a biztos 2 pont begyűjtésére koncentráltak. A csapatunk ismét kiválóan védekezett, de a 35. percben az ellenfél 1 gólra csökkentette a hátrányt. Az utolsó 2 perc nem várt izgalmakat hozott, hiszen a biatorbágyi csapat emberelőnybe került, valamint kapus lehozatallal mindent egy lapra feltéve támadtak. Harcosaink a kettős emberhátrányt kivédekezték, így a 2 pontnak mi örülhettünk ezen a nagyon fontos és kiegyenlített találkozó végén.

Warriors Jászberény – Biai Jegespengék 3:2

Igaz, hogy több lejátszott mérkőzéssel, de csapatunk vezeti a Teljesen Amatőr Jégkorong Bajnokságot, melyről a www.amatorhoki.hu oldalon találhatnak több információt.
Külön szeretnénk megköszönni a szurkolóknak a bíztatást, hisz nélkülük nem sikerült volna ez a győzelem!