„Padlóra” kerültek a berényi focisták

Az elmúlt hetekben biztató formát mutatott Vígh Tibor csapata, a labdarúgó NB II. Keleti csoportjában, így sokan azt gondoltuk, hogy ismét három pontot jegyeznek majd a JSE neve mellé a mérkőzés végén. Sajnos az MTK kisebbik csapata keresztül húzta a számítást, hiszen ötször zörgette meg a hálónkat.

Jászberényi SE – MTK II. 1-5 (1-2)

A következő összeállításban szerepeltek a berényi focisták:
Jászberény: Papp T. — Vaszicsku, Lipcsei (Csépe), Villányi, Szerencsi — Bár-kányi, Lukácsi — Gulyás L., Hevesi-Tóth, Móczó (Hibó)— Hamar (Kerekes)

Rosszul kezdődött a mérkőzés számunkra, hiszen negyedóra elteltével már Papp hálójában táncolt a labda egy vitatott tizenegyes után. (0-1)
A 30. perc táján aztán a berényi publikum is örülhetett, amikor Hamar Ádám az alapvonalról visszagurított labdáját, Gulyás a hálóba lőtte. (1-1). Ekkor még senki sem gondolta, hogy ezzel el is lőtték puskaporukat a berényi fiúk. Pedig így történt. Az első félidő vége előtt a fővárosiak középpályása mintegy 15-16 méterről, a bal alsó sarokba helyezett.(1-2). A válasz sem késett, ám Vaszicsku gólját, les címén nem adta meg a játékvezető.

A második félidőben rákapcsoltak az MTK fiataljai és két gyors góllal jelezték, hogy ma ők a jobbak. (1-4) A végén a játékvezető borzolta a hazai játékosok és nézők kedélyeit, ui. úgy látszik, ami nálunk les volt, az a másik oldalon már nem, pedig egy lesen álló játékos pattintotta a labdát a kapunkba. Ezzel be is ál-lítva az 5-1-es MTK győzelmet.

Az első félidőben még partiban voltunk a fővárosiakkal szemben, ám a 2. játékrészben nem tudtuk felvenni a ritmust. Talán ha a játékvezető nem „segít” a két gólnál? ….no mindegy ezen már kár keseregni.
Ezzel a vereséggel igen „forrónak” tűnik a helyzet a kiesést illetően, hiszen Kazincbarcikán sem lesz könnyebb a jövő szombaton. A következő hazai ellenfél Baktalórántháza pedig, igen nehéz dió volt a szebb időkben is.
(Fotó: Pesti József)