A múltheti váci siker után minden valamire való focidrukker joggal bízott a berényi aranylábúakban, azaz, hogy legyőzik az előttük álló pesterzsébeti alakulatot. Ezt a focisták is így látták és tettek is érte:
Jászberényi SE – ESMTK = 3-1

Vígh Tibor ezúttal a következőképpen szerepeltette csapatát a vendégek ellen:
Papp T. — Vaszicsku, VILLÁNYI, Hevesi-Tóth, Hibó — Móczó, BÁRKÁNYI, Lukácsi, Lipcsei — Kerekes (Csépe), HAMAR.

Mintegy hét perc elteltével tapsolhattak a hazai nézők nem másnak, mint a váci „hősnek” Vaszicsku Zoltánnak, aki kb 14-15 méterről bombázott a hálóba, 1-0.
Sajnos 5-6 perc elteltével Marosfalvi lövése egy védőn irányt változtatva a berényi hálóba kötött ki, ezzel 1-1-re alakult az eredmény.
Hamar és Villányi azonban gondoskodott arról, hogy ismét „tűzbe” hozza a hazai publikumot, hiszen a csatár nagyszerű labdát varázsolt a védő fejére, aki nem hibázott, és máris 2-1-es vezetéssel vonulhattak pihenőre.

A második játékrészben is, a hazai csapat veszélyeztetett nem is egyszer, hiszen a két kapufa mellett Vaszicsku újra veszélyeztetett, ám ezúttal közelről elhibázta a ziccert. Ám a 76. percben ismét gólt kiálthattak a hazaiak, amikor is a nagy kedvvel játszó Hamar jobb oldali középre gurítását Bárkányi, 4 méterről helyez-te a hálóba. Ezzel be is állítva a 3-1-es végeredményt.

A berényi focisták ezúttal jól játszottak, idei legjobb teljesítményüket nyújtva akár nagyobb különbséggel is nyerhettek volna a kiesési rangadón.
Ezzel a sikeres szerepléssel, Vígh Tibor fiai megelőzték ellenfelüket a táblázaton. Ennek a győzelemnek persze, csak akkor lesz igazán nagy hozadéka, ha jövő szombaton, Ceglédről is három ponttal térnek haza.